Taşınabilir disk dosya sistemi RAW oldu.

onur08 (3) 10 yıl önce sordu

Taşınabilir diskimin dosya sistemi Raw oldu ve Windows bu dosya sistemi tanımıyor.
Raw'ı NTFS' e çevirmenın bir yolu var mı?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Recuva ile sistemi taratıp dosyalarınızı "başka" bir sabitdiske kopyalayabilirsiniz. Sonrasında da diski formatlayıp tekrardan bilgileri bu diske alabilirsiniz

Silinen dosyaları geri getirme linkinde adım adım nasıl yapılacağı anlatılıyor.

laboustasarim (693) 10 yıl önce cevapladı

Merhaba tabiki var lakin taşınablir diskinizde ki tüm dosyalarınız siliri üçüncü parti programlarla kurtarabilirsiniz ama sağlıklı kurtma oranı  % 50 dir bu sebeple dosyalarınızı gözden çıkarmanız gerek diskinizi biçimlendirirseniz bu sıkıntıdan kurtulursunuz.saygılarımla