Taşınabilir diski sıfırladım yanlışıkla

aslanbeyy (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba az önce yanlışıkla taşınabilir diskini disk yönetten birim sil yapıldı tamamen istem dışı oldu bunları geri getirmek için ne yapmalıyım ufakta ihtimal olsa değerlendirmek istiyorum.

Toplam 2 cevap

talha9797 (5) 3 yıl önce cevapladı

Bunlar için Kaspersky MiniTool data recover ShadowExplorer vb. uygulamalar var onları dene

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Formatlanmış diskten veri nasıl kurtarılır? burada güzel bir anlatım mevcut. Burada anlatılanları yap. Sıfırladığın diskteki tüm veriler geri gelecektir.