Task host windows sorunu

tokatlı (1) 7 yıl önce sordu

İyi günler.değerli uzmanlarım. Bilgisayarım kapanırken geç kapanmaya başladı ve kapanırken task host windows sorunu başladı.arka planda açık olduğundan geç kapanıyor bu sorunu nasıl düzelte bilirim.aynı zamanda  tahminim bilgisayarımı da biraz kasıyor gibi bu problem lütfen yardımcı olurmusunuz...

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

 bilinmeyen bir exe dosyası task host açama talimatı veryor bu bilinmeyen dosya virüslüde olabilir el ile bulup kaldırmak gerekir veya bir tarama programı yardımı ile işlemi sonlandırıp silmesi gerekir

 bilgisayarınızı tarama yaptırın

Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

kendiliğinden açılan programları sonlandırın Revo UninstallerPro burdan indirin

tokatlı 7 yıl önce

değerli uzmanım dediklerini yaptım fakat yine aynı (http://hotfixv4.microsoft.com/Windows%207/WindowsServer%202008%20R2/sp1/Fix291946/7600/free/396260_intl_x64_zip.exe) link bu yapıyorum fakat olmuyor

candan 7 yıl önce

cevaba ilave yaptım

tokatlı (1) 7 yıl önce cevapladı

değerli uzmanım dediklerini yaptım fakat yine aynı (http://hotfixv4.microsoft.com/Windows%207/WindowsServer%202008%20R2/sp1/Fix291946/7600/free/396260_intl_x64_zip.exe) link bu yapıyorum fakat olmuyor