Tayland'a bağlanabilen VPN var mı?

orhandardagan (30) 5 yıl önce sordu

Tayland sunucuna bağlanabileceğim bir vpn programı biliyor musunuz? Zira ben bulamadım da.

darkcrak 5 yıl önce

pc mi yoksa telefon mu için istiyorsun

orhandardagan 5 yıl önce

Bilgisayar için istiyorum, oyun için kullanacağım.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bir kaç tane vpn programı buldum umarım işine yarar.

  1. ExpressVPN
  2. Hidemyass
  3. NordVPN

Bu programları kullana bilirsin

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Tayland konumlu en azından Tayland üzerinden bağlanabileceğin bir kaç VPN var. Ben sana NordVPN öneririm.  Tayland üzerinde 7 sunucusu var. Toplamda da 5192 sunucu · 62 ülke lokasyonu mevcut.

NordVPN ile ilgili detaylı bilgi için tıkla: NordVPN

orhandardagan 5 yıl önce

Teşekkür ederim, peki Nord VPN'ini bedava nasıl kullanabiliriz?

murat 5 yıl önce

@orhandardagan NordVPN'in ücretsiz kullanımı yok. Bu yüzden iyi :)