teamviewer'ın dilini değiştiremiyorum

salimmert (24) 9 yıl önce sordu

Teamviewer indirdim. Bilgisyarımın dili ingilizce olduğu için o da ingilizce oldu.Nasıl değiştirebilirim

Toplam 2 cevap

pinhan (142) 9 yıl önce cevapladı

9.0.32.494 (Final - Son Sürüm) için

Aşağıdaki adımlara uyarsan programını türkçeleştirebilirsin.

salimmert 9 yıl önce

Teşekkürler oldu

hakan (15426) 9 yıl önce cevapladı

Teamviewer Türkçe olarak buradan indirebilirsiniz. Teamviewer içinde bir dil ayarı yok.  Hangi dilde indirirseniz o dilde çalışıyor.

pinhan 9 yıl önce

Yukarıda vermiş olduğum bilgi TeamViewer'in dil ayarı ile ilgili. TeamViewer'in içinde bir dil ayarı vardır!

hakan 9 yıl önce

Evet haklısın, bende bulunan sürümde böyle bir seçenek yokmuş. Teşekkürler.