Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi ne demek?

acemiadam (220) 4 yıl önce sordu

Windows güvenliği bilgisayarda virüs buldu sonra karşıma bir ekran çıktı: Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi / Ciddi  yazıyordu. Fakat şunu anlayamadım virüs silindi mi? Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi lafı bir tuhaf çünkü.  Durumda şöyle yazıyordu: Kaldırıldı veya geri yüklendi. Şimdi virüs kaldırıldı mı yoksa geri mi yüklendi?

Toplam 3 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Sanırım Virüsün olduğu dosya/uygulama artık her neyse ordaki virüsü kaldırıp uygulmayı geri yüklemiş anladığım bu çünkü virüsü kaldırıp virüsü geri yüklemek nedir ya ?

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı
hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Windows Defender virüsü kaldırdığında Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi bilgisini veriyor. Bu da kafa karıştırıyor. Herhangi bir sorun olduğunu veya virüsün durduğunu düşünmüyorum.

Kafana takılıyorsa @darkcrak ın önerdiği gibi farklı bir program ile tarama yapabilirsin.