tek telefon numarası ile 2. instagram hesabı !

drager47 (1) 6 yıl önce sordu

Tek telefon numarası ile 2. instagram hesabını açtım ama eski nistagramıma giriş yapmıyor ve şifre dğiştiğimde ise yenisinin şifresi değişip sadece ona giriş yapıyor yardımcı olabilirmisiniz ??

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Instagram son belirli bir süre önce tek telefon numarası ile birden fazla hesap açılmasına izin veren bir güncelleme yayınladı.Buna göre kullanıcılar birden fazla hesabı tek Instagram hesabında tutabilecekler.Yani tek telefon numarası ile birden fazla Instagram hesabı açılabilecek.

Ancak sizin sorunuzda oluşturduğunuz 2.Instagram hesabını nasıl açtığınızı belirtmemişsiniz. 2.Instagram hesabınızı 1.hesabı oluşturur gibi sıfırdan oluşturmayarak, 1.Instagram hesabınızınız ayarlar bölümünde hesap ekle bölümünden eklemelisiniz.Hesap ekle bölümünden 2.hesabınızı eklediğinizde tek bir hesap üzerinden hesaplar arası geçisi sol üst menüdeki profil isminize tıklayarak geçebilirsiniz.

drager47 (1) 6 yıl önce cevapladı

eyw kardeşim ona bakmayı unuttum

bi bakim