Telefomumun güç düğmesi çöktü

seyma727 (1) 1 yıl önce sordu

Telefomumun ekranı atılıyordu bende bir hata yapıp japonla yapıştırdı sonradan güç düğmesi in de yapışıp çalışmadığını farkettim ve bugün düğme içine göçtü telefon kendi kendine kapanıyor ne yapacağını bilmiyor tamire göndersem japomdma dolayı yapılırmı

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Evet tamire göndermeniz şart olmuş. Bir şekilde sadece düğmeyi değiştirirler ya da Japon yapıştırıcısını çözerler. Evde sizin yapabileceğiniz bir işlem yok şuan için. Kendi başınıza çözmeye çalışıranız daha büyük bir sorun yaşayabilirsiniz.