Telefon'dan silinen videolar geri gelir mi?

mat7 (341) 2 yıl önce sordu

Telefon'dan bir videoyu yanlışlıkla sildim. Geri getirmek istiyorum. Mümkün mü? Mümkünse nasıl? Bilgi verir misiniz rica etsem?

darkcrak 2 yıl önce

Cihazınız android mi? IOS mu?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

2. part uygulamalar ile bu tip silinen verilerinizi kurtarmanız mümkün. Aşağıda vereceğim linkteki uygulama sayesinde videonuzu geri almanız mümkün fakat bazen kurtarmanız mümkün olmayabiliyor verileri.

mat7 2 yıl önce

Tlfnum android . xiaomi redmi . Nasıl kullanacağım bu programı ? ücretsiz deneme bölümünden tlfnumamı indireceğim ? ve program türkçemi ? Ve kesinlikle gelir mi videolar ? @darkcak(5017)

darkcrak 2 yıl önce

Denemen gerekiyor kesin bir şey diyemem @mat7

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

mat7 2 yıl önce

Açtığım sayfa hiç güvenilir gelmemesi ve anladığım kadarıyla üçretli.

ilkaybaki16 2 yıl önce

Ücretsiz sürümü de var. @mat7

mat7 2 yıl önce

Teşekkürler fakat çok güvenilir gelmedi bu program . Telefonun garantisini bile devre dışı bırakıyorsa bu iş saçma .Yinede tekrar teşekkürler . @ilkaybaki16 (295)

ilkaybaki16 2 yıl önce

Siz bilirsiniz. @mat7