Telefon değiştiğinde Whatsapp engeli kalkar mı?

ertg (1) 8 yıl önce sordu

Iphone'dan android ya da herhangi bir telefona geçişlerde numara aynı olmak şartıyla engelenen numaralar kendiliğinden mi kalkar yoksa kişinin engellediği kişileri kendisinin mi kaldırması gerekmektedir?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Whatsapp engelleme bilgilerini telefonunuz üzerinde tutmaz.

Engellemeler telefon numaranız ile alakalıdır. Yani telefon numaranız değişmediği sürece, telefonu değiştirseniz de engellenen kişiler aynı şekilde kalır. Engellemeler yalnızca kişinin kendisinin kaldırması ile kalkar.