Telefon hafızasından silinen fotoğraf ve videoları nasıl geri getirebiliyor?

bekjok23 (1) 6 yıl önce sordu

2-3 Ay önce telefon hafızasından fotoğraf ve videolarım silindi. Sitedeki konuya göz attım ancak faydalı olmadı. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Toplam 1 cevap

yusufadanali (3) 6 yıl önce cevapladı

Telefonunuzun marka modeline göre internetten recovery programı olup olmadığını aratabilirsiniz.

Daha önce samsungda bu işlemi yapmıştım.

bekjok23 6 yıl önce

Siz bana yardımcı olabilir misiniz? Samsung A3 kullanıyorum.

yusufadanali 6 yıl önce

Hocam internetten aramanız gerekiyor 'Samsung A3 Recovery' diye. http://www.android.gs/enter-recovery-mode-on-samsung-galaxy-a3/ bu link yararlı olacaktır.