Telefon hattı kaydı gecmisi siline bilirmi.

doguhan1986 (1) 3 yıl önce sordu

Hattimin  geçmiş konuşmalarının mesajlarının silinmesini istiyorum vodafone müşteri temsilcisini aradım böyle bisey olmaz diyo .sizin düşünceniz n3dir

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Daha önceden aradığın kişiler vodafone nin veri depolama yerinde saklanıyor ve sen onu hiç bir türlü silemezsin fakat telefonundan aradığın kişileri kişisel telefonundan sadece silersin fakat o veri depolama yerinden hiç bir türlü silemezsin çünkü o konuşmaları inceliyorlar diye biliyorum.