Telefon için hangi virüs programını önerirsiniz

nehir68 (86) 6 yıl önce sordu

Telefon için hangi virüs programını önerirsiniz

Toplam 4 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Ben senelerden beri Avast Mobile Security & Antivirus kullanıyorum ve gayet memnunum. Sanada tavsiye edebilirim.

Avast Mobile Security nedir? Avast Mobile Security nasıl kullanılır? (tıkla)

nehir68 (86) 6 yıl önce cevapladı

Bu programda uygulama kilidi var mi peki o önemli @temmuz

temmuz 6 yıl önce

Var ama link vermiştim, oraya bakmadınmı? Orada bu bilgide mevcut. Eskiden uygulama kilitleme limitsizdi ama bir süredir ücretsiz sürümlerde 3 uygulamaya düşürdüler bunu. Premium (paralı) olursa hiç bir sınırlama yok, istediğin kadar uygulamayı kilitleyebiliyorsun. Benimki öyle.. Senelik 22 lira gibi. Bu da ilave bilgi olsun senin için @nehir68

nehir68 6 yıl önce

Aa farketmemiştim evet tesekkur ederim. @temmuz

temmuz 6 yıl önce

Teşekkürlük bir şey yok, rica ederim @nehir68

birhankg (21) 6 yıl önce cevapladı

Telefonda Antivirüs çok Gereksiz bence indirme zaten yavaş iyce yavaşlatıyor

darkcrak 4 yıl önce

Antivirüs programları telefonu yavaşlatmaz yorar ama 2 tane ayn anda antivirüs programı indirirsen telefon çöp denemiştim telefonu zor kurtardım :)

7sjlkew (1) 6 yıl önce cevapladı

 birhankg a katılıyorum bencede yükleme ama sana tavsiyem arada bir teledona clean masteri yükle temizle sonrada sil

uzmanim9993 6 yıl önce

@7sjlkew Clean master önermem 360 security en uygunudur.hemde. yormaz sistemi.

7sjlkew 6 yıl önce

biliyorum ama temizlik açısından daha uygun clean master zaten sonra silin