Telefon ile Kablosuz Ağa Bağlanamıyorum

ufuksu (3) 8 yıl önce sordu

Lg stylus telefonum var. Bi kaç gün öncede ttnetten internet aboneliği aldım. İlk başta bir sorun yoktu. Ama şimdi telefonumdan yeni aldığım wifiye bağlanmıyor. Şifreyi girince bağlandı diyor ardından kaydedildi diyor ve internet bağlantısı kopuyor. Evdeki diğer aile bireylerinde bu sorun yok. Ayrıca komşunun kablosusuna bağlandığında da bir problem yaşanmıyor. Yalnız bugün dışardayken saldırı falan yazdı, çalıştığım için ilgilenemedim. Telefonumda McAfee Security kullanıyorum. Problemin çözümü için internette çok araştırdım. Benim ki gibi bir problemi olana ve çözüme laşamadım. Bu konuda bana yardımcı olursanız size çok teşekkür ederim.

ufuksu 8 yıl önce

Lütfen bir yardım edin.

Toplam 2 cevap

yunusberkan (16) 8 yıl önce cevapladı

hard reset at telefonuna büyük bir ihtimal çözülür. Ama unutma bilgilerini yedeklemeyi

adana01 (1) 8 yıl önce cevapladı

modem ayarlarına gir ordan wpa yaparsan cözülür