Telefon kablosuz internete bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor

anonim15432 (1) 8 yıl önce sordu

Telefonum kablosuz internete bazen bağlanıyor bazen bağlanamıyor.

Başka bir telefondan denediğim zaman böyle bi sorun yok. Hep bağlanıyor diğer telefondan sorun nedir?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Pek ayrıntılı bir bilgi vermemişsiniz. Sorun birçok farklı nedenden kaynaklanabilir.

İlk olarak telefonu virüs taramasından geçirebilirsiniz. Herhangi bir zararlı Wi-Fi ağına bağlanmanızı engelleyebilir.

Dr.Web Anti-virus Android nedir? Dr.Web Anti-virus Android nasıl kullanılır?

Ek olarak sorun devam ederse cihazı formatlayabilirsiniz.