Telefon kapanıyor şarja takınca açılıyor

ademturkel (3) 7 yıl önce sordu

Merhabalar, gm discovery 16 gb lik bir telefonum var, 2 sene oldu alalı fakat son günlerde sürekli kapanıyor, açmaya çalıştığımda açılmıyor şarja takınca açılıyor ve şarj dolu olmasına rağmen yine de kapanıyor, açtığımda şarj yarıya iniyor ya da bitik gösteriyor, bir yardımcı olur musunuz? Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir.

Teşekkür eder, iyi bayramlar dilerim...

Toplam 3 cevap

ademturkel (3) 7 yıl önce cevapladı

Bataryadan ziyade başka bir sorun olamaz değil mi? yeni bir batarya alsam iyi olacak o halde :)

temmuz 7 yıl önce

Hiç durma :)

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Batarya bozulmuş olmalı. Birde başka batarya ile denersin.

Sanada iyi bayramlar.

umuttt (207) 7 yıl önce cevapladı

Bataryan ölmüş yeni bir batarya almalısın ama almadan önce bir telefoncuya danışsan kötü yapmış olmassın.