Telefon kendi kendine uygulamalar arasında geçiş yapıyor

eray1965 (11) 6 yıl önce sordu

Turkcell T50 marka telefonum kendi kendine uygulamalar arasında geçiş yapıyor, kendi kendine kilit açıyor... İnternet kapalı olduğunda bile aynı sorun var, sanki birisi kontrol ediyormuş gibi.

Fabrika ayarlarına döndürdüm fakat düzelmedi. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bazı virüsler telefonun ROM'una (yazılımına) bulaşır ve fabrika ayarlarına dönseniz dahi silinmeyebilir. Böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz, Turkcell ile görüşüp bu problemi anlatın, yazılımsal bir soruna benziyor.

eray1965 6 yıl önce

Şubelere başvurun cevabını verdiler bana

omercik 6 yıl önce

Telefonu aldığınız Turkcell bayisine götürün, size yardımcı olurlar. Tabi işlerine gelirse, oradaki görevli işini yapmak isterse... Şansınızı deneyin en azından @eray1965

eray1965 6 yıl önce

tamam teşekkür ederim yardımınız için