Telefon numaramı unuttum bilmiyorum, nasıl bulabilirim?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Turkcell hattımın numarasını unuttum nasıl öğrenebilirim?

Vodafone numaramı unuttum nasıl bulurum?

Türk Telekom hattımda telefon numarasını unuttum nasıl öğrenebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Telefon numaranızı unuttuysanız, öğrenmenin çok pratik bir yolu var. Aşağıda anlattığım yöntem ile hiç SIM kartınızı çıkarmaya gerek kalmadan 5 saniye içinde telefon numaranızı öğrenebilirsiniz.

Telefon numaramı unuttum nasıl görebilirim?

Aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Telefon uygulamasını, yani birini aramak için girdiğiniz numara yazma bölümünü açın.
  2. Oraya şunu yazın: *101#
  3. Yazdıktan sonra arama tuşuna basın.

Arama tuşuna bastıktan 1-2 saniye sonra telefonunuzda takılı olan hattın numarası orada görünecektir. Yani numaranızı unuttuysanız bu şekilde kolaylıkla bulabilirsiniz.