Telefon numarası eklenmeyen Instagram hesabı geri alınır mı?

elifal01 (2) 6 yıl önce sordu

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Telefon numaram kayıtlı değildi, e-posta adresime de giriş yapamıyorum. Facebook hesabımla da bağlantılı değil. Ne yapmam gerekiyor? Bu hesabı geri alamaz mıyım?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Instagram parolanızı unuttuysanız, telefofunuz Instagrama kayıtlı değil, email farklı. Bu durumda Instagram o hesabın gerçekten sizin olduğunu anlaması imkansız.

O zaman herkes "bu hesap benim" diyebilir.  Üzgünüm ama bu ilgiler yoksa instagram hesabınızı geri alamazsınız.