Telefon önerisi: 900TL altı alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi?

yahran38 (1) 7 yıl önce sordu

Benim 900 lira limitim var bu paraya en iyi alabileceğim telefon nedir ?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

900 lira bütçe belirmişsiniz.Eğer biraz daha zorlayabilirseniz size 1029 TL ye 64 Bit 4 çekirdek işlemcili ve 4 GB RAM'a sahip Asus Zenfone 2 öneririm.

Buradan ulaşabilirsiniz.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Belki hiç duymamışsındır ama Xiaomi Mi 4 4G şiddetle tavsiye ederim.  Android sistemlere hakimsen MIUI arayüzüne sahip bu telefon gerçekten seni çok memnun edecektir.

Hem malzeme kalitesi hem özellikleri oldukça tatmin edici. Tam bir fiyat / performans ürünü. Xiaomi Mi 4 4G reklamı yapıyor gibi oldum fakat bu telefonu yeğenime aldım, gelen ürün kalitesi ve performansı ile beni şaşırttı.  Hatta bir sonra kendime alacağım telefon sanırım Xiaomi Mi 5 olacak. Telefonun şuanki hepsiburada fiyatı 799TL