Telefon Sd kartı görmüyor

kullanici863811 (1) 8 yıl önce sordu

Telefonum 16GB lık sd kartı oyumuyor takdığım zaman USB Bellek Zarar Görmüş yazıyor.Ama kartı bilgisayara bağladığım zaman okuyor.Başka kartı telefona takdığım zaman telefon onu okuyor.Ne yapmam gerekiyor

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Kartı biçimlendirirsen düzelir. İçindeki dosyalar silinecek elbet ama önce bilgisayara (bilgisayar okuyor ya) yedekleyebilir ve sonra biçimlendirebilirsinde.

Biçimlendirmeyi telefonda yapmayı dene, daha iyi olur. Ama telefonda biçimlendirme olmazsa bilgisayarda biçimlendirirsin, yine olur.

Kolay gelsin.

kullanici863811 8 yıl önce

Telefondada Biçimlendirdim Bilgisayardada biçimlendirdim yine telefonda açmıyor.Usb bellke zarar görmüi diyor

temmuz 8 yıl önce

Başka bir çözüm yolu şu an için aklıma gelmiyor. Belki şunu söyleybilirim. Telefonda problemli kartı PC'de -flash bellek gibi/niyetine- kullanırsın, telefonada yeni bir kart takarsın. Başka çözüm bulamadığımız için üzüldüm.

temmuz 8 yıl önce

Son aklıma geldi, telefonu kart takılı halde kapatıp açsan, boot olmasını sağlasan.. Denemediysen bir dene istersen.

kullanici863811 8 yıl önce

Son verdiğiniz yönetimi kullanıcam.Yardımalrınız için teşekkür ederim

temmuz 8 yıl önce

Kolay gelsin. :)