Telefon sorunu "kendiliğinden yeniden başladı"

anonim15432 (1) 7 yıl önce sordu

Telefonum az önce kendi kendine yeniden başlattı sorun nedir acaba sony Xperia

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Telefonlarda bilgisayarlar gibi işletim sistemleri üzerinde çalışıyor ve nadir olarak donmaları, reset atmaları normal olabilir.Eğer telefonunuz uzun bir zaman sonra yeniden başladı ve açılmasının ardından tekrar sorunsuz kullanmaya devam ettiniz.Bu durum, telefonunuzda sorun olduğu anlamına gelmez.Günlük hayatta herkesin başına bu tarz durumlar gelebiliyor.

Yaşadığınız sorun eğer belirli aralıklarla ve sürekli olarak yaşıyorsunuz, sorun yaşıyorsunuz anlamı taşıyabilir.