Telefona Mi Band 4 ve Xiaomi Airdots bluetooth cihazları beraber bağlayabilir miyim?

kullanici103572 (1) 4 yıl önce sordu

Ben de xiaomi mi band 4 ve xiaomi airdots var bu ikisini beraber bluetooth ile telefonuma bağlayabilir miyim Telefonum bluetooth 4.2 olan bir lg g5 marka bir telefon

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Xiaomi mi band 4 Bluetooth ile bağlamana gerek yok zaten bağlayamazsın çünkü mi fit uygulaması ile kullanıyorsun mi band 4 ü ama yine de Bluetooth un açık olmalı

İkisini bağlaya bilir misin evet sadece airdıts u bağlasan yeterli olacak

Xiaomi Mi Band 4 nasıl kurulumu yapılır?