Telefonda kulaklık sorunu

gaviveb328 (1) 3 yıl önce sordu

Öncelikle 4 ayrı kulaklığım var ve hepsini bilgisayarda denedim herhangi bir sorun yok. Fakat telefonumda 4 tanesini de denedim hep aynı sorun var. 4 kulaklıkta da ses uzaktan, buğulu ve az geliyor gibi. 1 kulaklıkta ise bunlara ek olarak hafif cızırtı sesi de var. 2-3 gün önce bir sorun yoktu, yeni olmaya başladı. Ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Telefondaki jak girişinin içersinde toz birikmiş olabilir. Jak girişini iğne ile temizlemende fayda var.

gaviveb328 3 yıl önce

Bu zararlı değil mi?

darkcrak 3 yıl önce

Ne alaka jak girişindeki tozu alacaksın orada kısa devre yapmayacaksın. Kürdanla'da deneyebilirsin illa iğneye gerek yok @gaviveb328 telefoncuya gitsen aynısını yapacak ve senden para alacak.

darkcrak 3 yıl önce

İğneyle kır demiyorum orayı sadece nazikçe tozları çıkartacan @gaviveb328

genius (190) 3 yıl önce cevapladı

Kulaklığı takarken biraz bastırmayı denen @darkcrak dedigi gibi bazen toz falan dola biliyor.

gaviveb328 3 yıl önce

Bastırınca geliyor gibi ama tam olmuyor