Telefonda Olması Gereken Uygulamalar - 2017

birhanbirtane (8) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Telefonumda Çok Yer Var Ve Bana Önerebileceğiniz uygalamalar varmı ? oyun dışında

not:SD MAİD ve Greenify var bide telefon android

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bu biraz kullanıcının ihtiyacına kalmış bir durum.Kullanıcının isteklerine göre uygulamalar da çeşitlenecektir.

Benim kullandıklarım;

  • Google Keep --> Not almak için (Google hesap ile senkronize olduğundan)
  • Google Harita Navigasyon ve Yandex Navigasyon (ikiside trafik bilgilendirmesi ile yol tarifi yapabiliyor)
  • IBB trafik
  • CyberGhost VPN (Engelli ve Yasaklı sitelere erişim)
  • SpeedTest (internet hızı ölçer)
  • Alışveriş Uygulamaları
  • Tarayıcı olarak Dolphin browser güzeldir (Android için kullanılabilir)
  • Sağlık için adımsayar uygulaması

Kamera, Müzik, Galeri gibi uygulamaların telefondaki yerleşik uygulamalarını kullanmayı sevdiğimden, bunları özelleştiren uygulamaları test etmedim.İstenirse bu tarz uygulamalar da denenebilir.

birhanbirtane 7 yıl önce

Opera vpn hakkında ne düşünüyorsunuz?