Telefonda Silinen Fotoğrafları geri getirme

busrr (1) 1 yıl önce sordu

Telefonuma imei atıldı ve fotoğraflarim da silinmiş . Geri getirme şansımız var mı . Acil lütfen

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Android telefon kullanıyorsanız ve telefon sıfırlanmadan önceki Google hesabını eklerseniz fotoğraflarınız geri gelir. Elbette Google Fotoğraflar kullanıyorsanız ve yedekleme yapmışsanız.

Bunun dışında sıfırlanmış telefondan veri kurtaramazsınız. Kurtarılsa bile veriler şifreli olur. Android telefonda veriler şifrelenerek saklanır. Telefon sıfırlandığında güvenlik anahtarı da değişir. Bu da kurtarılan fotoğrafların açılmamasına sebep olur.