Telefonda silinen internet geçmişi nasıl geri getirilir?

kullanici497941 (1) 8 yıl önce sordu

Telefondaki internet gecmişi silinince tekrar nasıl internet geçmişini bulabilirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Temizlediğin internet geçmişini geri getiremezsin.

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Eğer telefonunuz Android ise Android telefonlar internet geçmişi gibi tarayıcı ile ilgili bilgileri /data/data/com.android.browser/databases/browser.db dosyasında saklarlar.

Bu dosya içinden silinen internet geçmişini geri alamazsınız.

Bir ihtimal Google hesabınız tarayıcıda tanımlı ve internet geçmişi açıksa https://www.google.com/history/  adresinden gezinilen sitelere ulaşabilirsiniz.

Dediğim gibi Google hesabı ile giriş yapılmış ve internet geçmişi saklansın seçili olmalı. Aksi takdirde telefonda silinen internet geçmişini geri getiremezsiniz.