telefondaki chrome geçmişi silinmiyor

anonim15432 (1) 7 yıl önce sordu

telefondaki google chromun tarama verilerini temizle diyorum temizlemiş gibi yapıyo bitiyo ama geçmişe bakınca hala tam silmediğini görüyorum.

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Temizlerken en baştan seçeneğini aktif ediyormusun

anonim15432 7 yıl önce

evet en baştan diyorum ama hala tamamen silinmiyo

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Chrome uygulamasını silip baştan kurmak veya Marketteki bu işi gören önbellek silme programları işinizi görebilir.

Android telefon kullanıyorsanuz diğer bir çözüm olarak Chrome uygulamasını kaldırır gibi yapıp, kaldırma ekranına ulaştığınızda önbellek ve verileri silerseniz Chrome telefona ilk kez yüklenmiş gibi olur.