telefondaki istenmeyen simgeler

sokrates (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba  telefon rehberimdeki  isimlerin hemen sağında   2 işaret vardı (cihaz  ve  vatsap simgeleri)  şimdi ise bunlara ilaven  ''g''   simgesi  de geldi sanırım google simgesidir. bu simgeyi silmek için senkrotizasyon ayarlarını da iptal ettim ama  ''g'' simgesi yine  gitmedi. bu simgeyi nasıl silebilirim acaba? (cihazım  samsung   s4 mini)

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Telefon üzerinde rehbere gittiğinizde, rehber üzerindeyken seçenekler tuşuna bastığınızda Görüntülenecek kişiler seçeneği vardır.Bu seçenek bazı telefonlarda direkt olarak rehber de değilde rehberden önce ayarlar daha sonra Görüntülecek kişiler olarak da bulunabilir.Burada burada sadece gmail, whatsapp gibi seçenekleri seçebilirsiniz.