Telefondan silinen bir fotoğrafın ne zaman silindiğini nasıl öğrenebilirim?

farisaga (3) 2 yıl önce sordu

Vestel venüs E5 android telefon ile çekilen bir fotoğrafın, galeriden hangi tarih ve saatte silindiğini öğrenebilir miyiz?

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Telefondan bir resim silindiğinde bu resme ait veriler de silinir ve artık bu resim ile ilgili bir veri tutlmaz. Bu yüzden bunu öğrenemezsiniz. Silinen resmi bazı uygulamalar aracılığı ile geri getirebilirsiniz ama gelen veriler arasında silinme tarihi bulunmaz.