Telefondan Telefona İnternet Paylaşma!

esty (-48) 7 yıl önce sordu

Telefondan İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır

İlk olarak bunun için akıllı telefon olarak tabir edilen bir telefonunuzun olması gerekmektedir!

Toplam 1 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı

1.Cihaz menüsünden ayarlar bölümüne giriş yapın                                                                                                                                                                                               2.“Ayarlar” menüsünden “Kişisel Eriş​im Noktası”na giriş yapın                                                                                                                                                                                                                                               3.Kişisel Erişim Noktasını açın.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     4.Wi-Fi parolası yaratmayı unutmayın. Bağlayacağınız cihazda önce Wi-Fi ağ taraması yapın. iPhone’unuzun ismini bu listeden bulun. Bağlayacağınız cihazdaki şifre alanına, iPhone’unuzun parola olarak belirlediğiniz, şifresini girin. İşte bu kadar kolay!