Telefondan Yandex hesabını kaldırma nasıl yapılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Telefonuma yandex mail indirdim 2 tane yandex hesabım var ikisini de ekledim. Şimdi diğeriniden çıkış yapmak istiyorum ama yapamadım nasıl yapabilirim?

Telefonumda yandex hesabından çıkış yapmak istiyorum nasıl yaparım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Telefonunuzdan Yandex hesabını kaldırmanın yolu birazcık farklı. Yandex mail hesabınızı telefondan nasıl kaldıracağınızı yazının devamında öğrenebilirsiniz.

Telefondan Yandex hesabını kaldırma

Yandex hesabınızı kaldırmak için şunları yapın:

1. Adım: Telefonunuzdan Ayarlar'a girin.

2. Adım: Her Android telefonda hesaplar diye bir bölüm olur. Telefonunuzdan Hesaplar bölümünü bulun.

3. Adım: Hesaplara girdikten sonra oradan Yandex'e tıklayın.

4. Adım: Şimdi açılan sayfadan kaldırmak istediğiniz Yandex hesabını seçin.

5. Adım: Seçtikten sonra hesabı sil veya hesabı kaldır diye bir seçenek var, ona tıklayın. İşlemi onaylayın.

Telefondan Yandex hesabını kaldırma bu kadar basit. Kaldırdığınız o hesap Yandex uygulamalarında artık görünmeyecektir.