Telefonlar arası rehber ve dosya aktarımı nasıl yapılır?

androidhacker (28) 6 yıl önce sordu

Benim telefonun rootlanmıyor diye babamla telefonlarımızı değiştireceğiz. Babam diyor ki "rehberim, smslerim, WhatsApp resimlerim olacak" diyor. Bunun hızlı bir yolu var mı? Telefonumu hard reset yapsam bütün her şeyim silinir mi? (Temiz olmasını istiyorum da)

Yardımcı olabilir misiniz ? Bluetooth demeyin bana Bluetooth çok uzun sürüyor.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Send Anywhere uygulamasıyla bu isteğini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Telefonundaki her türlü dosyayı olduğu gibi diğer telefona aktarır. Tabi uygulamanın her iki cihazda da kurulu olması gerekiyor.

Send Anywhere: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estmob.android.sendanywhere&hl=tr

NOT: Her iki telefon Samsung ise Smart Switch uygulamasını öneririm. Bizzat Samsung tarafından geliştirilmiştir ve Send Anywhere'e göre daha pratiktir.

Smart Switch: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.easyMover&hl=tr

androidhacker 6 yıl önce

Gönderme sırasında internet gerekli mi?

androidhacker 6 yıl önce

Ve babamın telefonu general mobile 4g benimki casper VIA e2

androidhacker 6 yıl önce

Cevap verir misiniz

omercik 6 yıl önce

WiFi veya mobi ağ üzerinden veri aktarımı yapar. Uygulamayı indir seni yönlendirir zaten o @androidhacker

omercik 6 yıl önce

Smart Switch uygulamasını da dene, her iki cihaza da kurabilirsen o daha kolay @androidhacker

androidhacker 6 yıl önce

Teşekkür ederim.