Telefonların arama motorunun geçmişi temizlenmelimi?

mat7 (341) 2 yıl önce sordu

Akıllı telefonda arama motorunda kalan arama geçmişi telefonun hafızasını doldurur mu?

Yada telefonu herhangi bir şekilde ağırlık yapar mı?

Bu yüzden arada bir arama motorunun geçmişini temizleme yapılmalı mı?

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Telefondaki tarayıcı geçmişi hafızayı doldurur mu? Ağırlık yapar mı?
- Arama geçmişi telefonun hafızasını doldurmaz ve ağırlık yapmaz

Arada bir arama motorunun geçmişini temizleme yapılmalı mı?
- Size kalmış bir şeydir, bazen siteler takılı kalıyor onun için geçmişini temizlemeniz gerekebilir. Onun dışında temizlemeseniz de olur.

mat7 2 yıl önce

Teşekkürler. Sağ olun. @ilkaybaki16 (379)

ilkaybaki16 2 yıl önce

Rica ederim. @mat7

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Arama motorlarının geçmişi herhangi bir yer kaplamaz.  Aklında olsun metin olarak saklanan veriler çok az yer tutar.  Senin 10 yıllık arama verin 1 fotoğrafdan daha az yer kaplar.

mat7 2 yıl önce

Teşekkürler. @murat (11475)