Telefonsuz Hotmail Ve Outlook Hesabı Nasıl Kurulur?

kullanici534909 (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba uzmanim.net yöneticileri, ben bazen hotmail kurarken telefon vermeden de kayıt olabiliyorum ama aradan 1-2 gün geçtiğinde kayıt olamıyorum. Bi kayıt oluyorum bi olamıyorum. Acaba bunun eklentilerlede veya tarayıcıylada alakası varmıdır? Telefonsuz nasıl hotmail veya outlook kurulur?

Toplam 2 cevap

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Outlook.com.tr sitesine girip hesap oluştur diyerek hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bugün bir akrabama açtım ve bir sorun çıkmıyor açtığım hesaplarda. Olası bir sorunda mesaj yazabilirsiniz veya profilimden facebook hesabıma erişebilirsiniz. Her türlü desteğe açığım...

kullanici534909 7 yıl önce

Çok teşekkürler nasıl odlu bilmem ama oldu :D

araz01 7 yıl önce

Sorununuz hallolduysa "çözüldü tiki" atmanız yeterli. Ben teşekkür ederim. İyi geceler :)

kullanici534909 7 yıl önce

Aa bir dakika tekrardan telefon numarası istiyor :( Dediğim gibi oluyor işte bi telefon numarası istiyor bi istemiyor :(

araz01 7 yıl önce

Telefon numarası istediği kutunun altında veya üstünde "Diğer e-posta adresi" yazması lazım. Oraya aktif bir e-posta yazarsanız telefona gerek kalmaz. Kefil olmak gibi düşünün. Robot olmadığınızı anlayabilmek için, güvenlik amaçlı.

kullanici534909 7 yıl önce

Yazdım olmadı ama bir daha deniyeyim.

kullanici534909 7 yıl önce

Hayır olmuyor telefon numarası istiyor. :)

araz01 7 yıl önce

O halde telefonunuzu verin. Hesabı kurduktan sonra ayarlardan numaranızı kaldırın.

bloodanqel11 7 yıl önce

Telefonum yok :) Bi oluyor bi olmuyor. Yine de yardımınız için teşekkürler :)

araz01 7 yıl önce

Bununlq ilgili bilgisayara geçince bir çözüm paylaşacağımdan emim olabilirsiniz.

ybaskin34 (1440) 7 yıl önce cevapladı

kurtarma seçeneklerine telefon numarası yazma.. Daha önce varsayılan e-postanı yaz. Bide öyle dene..