Telefonu değiştirdim. WhatsApp'ta gönderilen resimleri geri alabilir miyim?

kullanici990109 (1) 9 yıl önce sordu

Daha önce Android telefon kullanıyordum. WhatsApp'dan gönderilmiş resimler vardı. Telefonumu sattım fakat resimleri, WhatsApp ile gönderilen resimleri yedeklemeyi unuttum. Şimdi iPhone kullanıyorum.  Eski telefonumdaki WhatsApp ile gönderilen resimleri geri alma şansım var mı?

Toplam 2 cevap

blackheaven (728) 9 yıl önce cevapladı

merhaba sayın kullanıcı . whatsapp ile alakasını çözemedim fakat telefonda duruyorsa ve o telefonu sattıysanız muhtemelen alan kişi o telefonu formatlamıstır . telefon elinizde olmadıgı için resimleri geri alma şansınız bulunmamaktadır . sevgilerimle ..

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

WhatsApp resimleri telefonda saklar. Yani Facebook gibi resimleri sunucuda saklamaz.

Dolayısı ile telefonu değiştirmişsiniz, satmışsınız. Eski telefonda olan resimleri artık geri alamazsınız.

WhatsApp sunuzu üzerinde resimleri saklamaz.