Telefonum kendi kendine kapanıyor

amonra (1) 6 yıl önce sordu

General mobile 4 G kullanıyorum telefonum kendi kendine kapanıyor ve sarj a takana kadar açılıp general mobile yazısı geliyor ve tekrar başlatıyor kendini şarj a takınca düzeliyor fakat şarj dan çıkarınca 10 dakika sonra tekrar aynısı oluyor nedeni ne olabilir yardım eder misiniz

necefov 6 yıl önce

Muhtemelen telefonun bataryasi ömrunu tamamlamis yinede sen format at belki geçer

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Herhalde bataryası ömrünü tamamlamış. Başka bir batarya ile dene.

Batarya satılan bir yerde deneyebilir ve eğer batarya değiştirmekle düzelme olursa bataryayı satın alırsın (Satıcı bunu kabul eder diye düşünüyorum). Yada aynı marka ve model başka bir telefondan çıkartarak deneme yapabilirsin. Ondan sonrada sonuça göre hareket edersin.