Telefonum şifremi kabul etmiyor

aysegul1 (1) 6 yıl önce sordu

Yeni telefon aldım fakat önceki telefon açılma şifremi doğru yazmama rağmen açılmıyor. Galeriden fotolarımı yeni telefona taşımak istiyorum. Önceki telefonumun şifresi ve yeni telefonumun açılma şifresi aynı fakat eski telefon şifremi doğru yazmama rağmen açamıyorum. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle telefon markası ondan sonra gmail mi driver şifresi mi ne şifresi istedigini açıklasan yardım olurum belki telefon markası istmem htc telefon resetlendiginde gmail hesab istiyor ondan.

aysegul1 6 yıl önce

telefon markası samsung galaxy s3 neo şifre derken telefon açılış şifresi. teşekkürler

krsn 6 yıl önce

resimleri tek almak istiyorsan bilgisayara bagla icindekiler gözükmesi lazım resimlerini öyle almaya çalış...