Telefonuma format atacağım formattan sonra facebook taki konusmalarim geri yüklenebilir mi

kullanici15694 (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba ben vodofone smart plus6 telefonuma  format atacagim formattan sonra facebook konusmalarim geri yuklenirmi yada facebook hesabim  geri yuklenirmi

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Format Facebook'u etkilemez. Formattan sonra Facebook'ü geri yüklerseniz, tüm mesajlarınız geri gelir.

Facebook kullanıcı adı ve şifresinizi hatırlıyorsanız formattan sonra Facebook'u tekrar yükleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorun olmaz.