Telefonuma NFC özelliğini ekleyebilir miyim?

mat7 (341) 2 ay önce sordu

E devlet'te kimlik doğrulama sistemi açmak istedim. Fakat telefonum NFC özelliğinin olmadığının uyarısını aldım. Play Store'den iki tane daha NFC uygulaması indirdim işe yaramadı. Yeni telefon almaktan ne yapabilirim?

Telefonum: Xiaomi Redmi not 8.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 ay önce cevapladı

Maalesef yazılımla eklenen bir özellik değil. Üzerinde NFC için gerekli çipin olması gerekiyor. Ben de bu sebepten telefon almak zorunda kaldım.

mat7 2 ay önce

Uygulama indirmek yalan hikaye yani. Teşekkürler cevap verdiğiniz için . @murat (12477)

murat 2 ay önce

@mat7 evet uygulamayla olacak iş değil.