Telefonuma reset attım ve eski verilerimi geri almam gerekiyor, nasıl alabilirim?

erenylmazzc (1) 2 yıl önce sordu

Öncelikle telefonum Oppo Reno 4 Lite sorum şu; telefonumun kilit ekranı şifresini unutmuştum ve mecburen açma kapama tuşu ve ses kısma tuşuyla reset attım ve tekrar açtım telefonumu. Eski fotoğraflarıma ihtiyacım var.

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Bende Oppo kullanıcısıyım, Oppo'lar da yedekleme sistemi var, yedek aldıysanız yedeği yükleyebilirsiniz, yedek almadıysanız yedek yükleyemezsiniz. Telefona format atmadan önce telefonu bilgisayara bağlayıp fotoğrafları yedekleyebilirdiniz.

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

2. part uygulamalar ile bu tip silinen verilerinizi kurtarmanız mümkün. Aşağıda vereceğim linkteki uygulama sayesinde videonuzu geri almanız mümkün fakat bazen kurtarmanız mümkün olmayabiliyor verileri.