Telefonuma virüs bulaşmış nasil temizleyebilirim

karadag (1) 7 yıl önce sordu

Selam benim telefonuma virus bulasti nasil temizleyebilirim

Toplam 3 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Avast Mobile Security telefonlar için oldukça güçlü bir tarayıcıdır. Avast Mobile Security daha önceden telefonlara bulaşan porn isimli virüsü silmeye başarmıştı.Avast Mobile Security indirerek telefonunuzu taratabilirsiniz.Buradan Avast Mobile Security uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tarama yapmanızın ardından CleanMaster isimli uygulama ile telefonunuzdaki önbellekleri silmeniz daha sağlıklı olacaktır.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Telefonu birden fazla yazılımla taramakta fayda var. Telefonunuz Android ise ayrıca Emsisoft Mobile Security yazılımını Google play'den indirip taratabilirsiniz.

Virüs ile ilgili daha fazla bilgi verirseniz daha net bir çözüm yolu anlatabiliriz.

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

En temiz yolu, telefonunuz da gerekli yedekleri güvenli bir biçim de usb'nize aktarın ve format atın.