Telefonumda açık olan Gmail şifremi nasıl sıfırlarım?

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Cihazda Oturum Açılı Ama Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim ?

Şifre Sıfırlamada 3-5 Gün Diyor.

Hesabı O Kadar Geliştirdim Tüm Oyunlar Dosyalar Numaralar Hepsi 1 Hesapta.

Tüm Soruları Cevapladım. Size 3-5 Gün İçerisinde Dönülecektir Diyor.

Gerçekten Şifre Sıfırlama Linkini Gönderirlermi ?

Kafayı Yiycem Artık Sabahtan Beri Deniyorum .

Telefonu Ekledim / Kurtarma Hesabından Emin Değilim Ama Ekledim Herhalde

malgibiolan 6 yıl önce

Yardım Edecek

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hesabına hiç telefon numarası, kurtarma e-postası falan eklemedin mi? Öyle bomboş bir hesap kullanırsan sana ne biz ne de bir başkası yardım edemez. Kullanıcı olarak sen üzerine düşeni yapmalısın öncelikle..

Sorundaki "telefonumda açık" detayını yeni gördüm. Şu adımları uygulayarak şifreni sıfırlayabilirsin:

  • Telefon veya bilgisayardan https://accounts.google.com/ adresine gir.
  • Buradan e-postanı yazıp ileri butonuna tıkla ve daha sonra alttaki "şifrenizi mi unuttunuz?" linkine tıkla.
  • İlk olarak Google sana en son hatırladığın şifreyi sorar. Buraya bir şifre girip ileri butonuna tıklayabilirsin.
  • Daha sonra hesaba erişmek için, hesabının açık olduğu telefona bir bildirim göndereceği uyarısını verir. Buradan evet butonuna tıklarsın ve telefonuna gelen "oturum açmaya mı çalışıyorsunuz?" bildirimini onaylarsın.
  • Son olarak şifreni sıfırlayabileceğin bir ekrana yönlendirilirsin ve oradan yeni şifreni belirleyebilirsin.

Buradaki adımları uygulamana rağmen hala "3-5 gün içinde döneceğiz" gibi bir uyarı alıyorsan yapacak bir şey yok. Beklemen gerekecek. Önceden bu kadar zor değildi, anlaşılan Google işleri sıklaştırmış.

malgibiolan 6 yıl önce

@farurhenho bu sefer size ait oldugunu dogrulayamadi

omercik 6 yıl önce

Aynı yerden "başka bir yöntem dene" seçeneğini seçerek telefon numaranla şifreni sıfırlamayı deneyebilirsin. Kurcalamaktan çekinme. @malgibiolan

malgibiolan 6 yıl önce

O Nasıl Yapılıyor ? Birde Korkuyorum Hesabı Kapatacaklar Diye

omercik 6 yıl önce

Hesabını niye kapatsınlar yahu? @malgibiolan

selocan787 6 yıl önce

Google ın işleri sıklaştırması en iyisi. 2 yıl önce okul bilgisayarından arkadaşın mailini çok kısa sürede (ç)alıp şifresini değiştirmiştim :) Tabiki sonra söyledim arkadaşa.