Telefonumda e-posta bildirimi gelmiyor

oguzhan34 (96) 6 yıl önce sordu

Senkronizasyon açık ama ben uygulama içine girip sayfayı güncelledikten sonra e-posta geliyor. Sebebi nedir?

oguzhan34 6 yıl önce

Telefona 5 hesap ekleyip kullandıktan sonra böyle bir sorun oluştu. Şimdi 2 kullanıyorun sorun devam ediyor.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Gmail uygulamasının bildirimlerini etkinleştirdin mi?

Aşağıda gösterdiğim adımları uyguladın mı? Bir de bunu dene.

oguzhan34 6 yıl önce

Evet bildirim açık. Gmail e mesaj gelmiyor ki ben sayfayı yenilediğimde sayfaya düşmeye başlıyorlar :( @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Yani birisi sana mail gönderdiğinde bildirim gelmiyor mu Gmail uygulamasından?

oguzhan34 6 yıl önce

Dediklerinizi yaptım sorunum çözüldü. Teşekkürler @farurhenho