Telefonumda WhatsApp bildirimi gelmiyor. Sadece WhatsAppa girdiğim zaman mesajı görebiliyorum.

sorunvar (1) 3 hafta önce sordu

Merhaba. Telefonumun markası Xiaomi ve tlefonumda WhatsApp bildirimi gelmiyor. Sadece WhatsAppa girdiğim zaman mesajı görebiliyorum. Sitenizde cevap vermişsiniz bunun gibi bir soru için. Fakat ben orada belirtilen üç adımı da yaptım. Bildirim merkezine girip WhatsApp ayarlarını da kontrol ettim fakat hâlâ sorun iki gündür devam ediyor. Ne yapmam gerekiyor?

Toplam 1 cevap

buraktyr (1) 2 hafta önce cevapladı

abim ayarlara girip uygulamalardan whatsappı bul sonra ona bas ve büyük ihtimal bildirimlere izin ver kapalıdır sen onu açık yap bildirim gelir