Telefonumdaki uygulamalar sürekli donuyor. Ne yapmalıyım?

nehir68 (86) 6 yıl önce sordu

Telefonumdaki uygulamalar instagram olsun facebook olsun sürekli donuyor sonra kendi kendine kapanıyor niçin olabilir 🤔🤔🤔

omercik 6 yıl önce

Telefon modeli nedir? Hangi sıklıklarla oluyor?

nehir68 6 yıl önce

Samsung a5 sürekli oluyo nerdeyse

nehir68 6 yıl önce

Evet @farurhenho

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Telefonundaki bellek yoğunluğundan kaynaklı olabilir. 1 defa fabrika ayarlarına dönmeyi dene öncelikle.

nehir68 6 yıl önce

Zaten yeni format atıldı

omercik 6 yıl önce

Bunu biraz araştırdım. Telefonun işlemcisinin frekans hızından dolayı kasma problemleri oluyor diyenler var. Bütün uygulamalarda mı oluyor bu sorun? Ne sıklıkla? @nehir68

nehir68 6 yıl önce

Daha çok instagramda oluyor ama facebook ta da oldu bikaç kez @farurhenho

omercik 6 yıl önce

https://uzmanim.net/soru/instagram-da-en-sik-karsilasilan-sorunlar-ve-cozumleri/83830

omercik 6 yıl önce

Buradaki paylaştığım yazıda yazdığı gibi telefonun belleği yetersiz kalabilir Instagram ve Facebook uygulamalarına.. @nehir68