Telefonumdan silinen mesajları ve fotoğrafları geri nasıl yüklenir

omre (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba kullanmakta olduğum telefonumda silinmiş mesajlarımı ve SD kartım bulanan fotoğrafları hangi proğramı kullanarak geri yüklenebilir.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Geri yükleme işlemi %100 başarı garantisi sağlamamakla birlikte dosyalarını kurtarma şansınız var.

Geri getirme işlemi yapılabilecek birçok program bulabilirsiniz.Uzmanim.net üzerinde daha önce açılan geri getirme konularından bazıları şunlardır;