Telefonumdan Viber uygulamasını silersem, mesajlaştığım kişilerdeki mesajlarım silinir mi?

kullanici860486 (1) 7 yıl önce sordu

Viber uygulamasını telefonumdam kaldırsam, mesajlaştığım kişilerin Viber'ındaki mesajlarım siliniyor mu?

Eğer siliniyorsa, Viber'ı tekrar kursam, bu mesajlar mesajlaştığım kişilerin telefonuna geri geliyor mu?

Karşı tarafa gönderdiğim mesajları ben silebilir miyim? İlla karşı tarafın mı silmesi gerekiyor

Toplam 2 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Hayır silinmez. Karşı tarafta mesajlar aynen durur. Sadece sizin telefonunuzda, eğer verileri de silerseniz mesajlar silinir.

Viber'ı kendi telefonunuzdan kaldırmak sadece kendi telefonunuzu etkiler. Karşı tarafı etkilemez.

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Viber gibi mesajlaşma programlarında karşı tarafın mesajlarını silemezsiniz. Sizin Viber'ı kaldırmanız sadece sizi etkiler. Karşı taraf yani mesajlaştığınız kişi mesajları silmediği müddetçe mesajlarınız onun telefonunda kalır.

Yine sizin Viber'i kaldırmanız, yüklemeniz sadece sizi bağlar. Başka kimse etkilenmez. Mesajlarınız aynen durur.