Telefonumu eski bir tarihe almak istiyorum

ismail13 (1) 6 yıl önce sordu

Telefonum başka birinin eline geçti ve her şeyi sıfırlamış bende 3 ay öncesine almak istiyorum telefonu bunu nasıl yapabilirim veya şimdiye kadar bu telefona ne yuklenmisse fotoğraf çekilmişse whatsapp msjlari falan hepsini yukleyebilir mıyım

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Maalesef Sistem Geri Yükleme mantığı telefonlarda geçerli değil. Yedek almışsanız anca öyle geri yükleyebilirsiniz. Dediğiniz işlemi telefonlarda yapamıyoruz.