Telefonumu kaybetdim. Nasil bulabilirim?

benmerakettimde (1) 2 yıl önce sordu

Selam aleykum abiler. Dün telefonumu kaybetdim. Telefonun cihazimi bul özelliği kapali. Telefonun kutusu var. Bu kutu üzerinden buluyorlar ya. Böyle nasil bula bilirim

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Aleyküm selam, aşağıdaki linkte Google tarafından yayınlanan bir rapor var. Cihazımı bul özelliği olmadan cihazı normal kullanıcıların bulması mümkün değil diye biliyorum ama siz yine de bu linktekileri bir deneyin bence.

LİNK: https://support.google.com/accounts/answer/6160491?hl=tr

benmerakettimde 2 yıl önce

Anladim teşekkür edetim

xbedirhanx 2 yıl önce

Rica ederim.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Cihazı bul ve GPS açık olmadan cihazı senin bulman zor. Ancak operatörün telefonun açıksa konumunu belirleyebilir fakat bu da ayrıntılı olmaz. Mesela Taksim civarında gibi bir konum olur.  En yakın baz istasyonu hangisiyse onun konumunu alır.

benmerakettimde 2 yıl önce

Anladim teşekkür ederim